Project Description

Matrace z paměťové pěny

NAKOUPIT

Matrace z paměťové pěny, matrace z líné pěny

Matrace z paměťové pěny jsou jedny z nejprodávanějších z naší nabídky. Tato pěna se díky speciálnímu složení dokáže přesně přizpůsobit tvaru těla a vytvoří tak oporu páteře v té nejideálnější poloze. Typickým prvkem paměťové (jinak také líné nebo viscoelastické) pěny je pomalé vracení se do původního stavu v místě zatížení. Vyrábí se ve variantách s různou tuhostí. Jejich kombinací je docíleno maximálního pohodlí.

Viscoelastická pěna vyniká výraznou prodyšností a tvarovou stálostí. Je zárukou kvalitního komfortu při ležení a spánku, ať už ležíte na zádech, boku nebo na břiše. Ve všech polohách nedochází k otlakům omezujícím krevní oběh. Významným plusem je i ergonomické zónování matrace. Ložná plocha je profilována kombinací masážních nopků, jež umožňují jemné bodové promasírování pokožky pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech s hlubokých profilech trojúhelníkového tvaru. Ten v místech největšího zatížení podporuje uvolnění svalstva. Díky speciální konstrukci si matrace zachovává vynikající ortopedické vlastnosti.

Na jakém principu funguje matrace z paměťové pěny?

Hlavní funkce matrace z paměťové pěny spočívá v tom, že když je matrace zatížena, vzduch v buňkách matrace se přesune do sousedních buněk a takto se pěna elegantním způsobem okolo vašeho těla přizpůsobuje. Jakmile se pak následně zatížení uvolní, pěnová „paměť“ zachovává krátkou chvíli tvar před navrácením se do jejího původního stavu.

Typické rozměry pro matrace z líné pěny jsou: 90 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200 cm. My vám však vyrobíme matraci jakéhokoliv rozměru a to bez příplatku. Stačí nás kontaktovat nebo navštívit některou z našich prodejen.

Chci si dokonale odpočinout na matraci z paměťové pěny
Více o matracích z paměťové pěny
100
DOPRAVA ZDARMA

Prohlédněte si naši kompletní nabídku matrací a postelí.

Rádi vám s výběrem pomůžeme.

NAKOUPIT